Indiánske rezy

vierik - fotkavierik, 6. novembra 2011
Indiánske rezy
Foto: vierik

Receptík mám dlhšiu dobu,pečiem ho väčšinou keď mám zvyšné bielka.

40-50 minút
príprava

Suroviny

Piškóta kakaová:
5 ks
4 PL
2-3 PL
1/2 PL
2 PL vlažná
PLNKA:
6 ks
30 dgr
POLEVA:
1 PL
4 PL vriaca
18 dgr
4 PL
20 dgr




Postup

  1. 1

    Urobíme si tmavú piškótu klasickým spôsobom,samozrejme aj 5 PL práškový cukor.Upečieme,necháme vychladnúť a potrieme džemom.

  2. 2

    Bielka s kryštálovým cukrom uvaríme nad parou do tuha.(Tak ako do šamrónov) Občas premiešame a necháme vychladnúť.Keď je vychladnutý natrieme na piškótu.

  3. 3

    Polevu si urobíme takto:zrnkovú kávu zalejeme vriacou vodou,pridáme kryštálový cukor a uvaríme sirup.Do toho dáme kakao,premiešame,odstavíme a pridáme maslo.Ešte teplé rovnomerne natrieme na sneh,nesmie vychladnúť lebo by sa zle rozotierala.

Diskusia k receptu

alexdidi
Vyzerá veľmi dobre....mám tomu rozumieť tak,že v poleve sú aj tie zrnká kávy?
ancicka
Ja sa netrápim s polevou,iba nastruhám čokoládu a tiež to dobré vyzerá a aj lepšie sa krája,Pretože bielková pena je mäkká.
forneta
neviem či to bolo presne toto ale chutilo mi to... KK ;))
klaura
vyzerá výborne ... myslím, že do polevy ide lyžica kávy ... usadenina ostane na dne ... ukladám si ...
orchidea
Tento koláčik mi pripomína detstvo, u nás doma bol často pekávaný lebo sme ho mali veľmi radi. Veru som naň už aj zabudla, ďakujem za pripomenutie.
hubata
usadenina sa dá ocediť... Ukladám, som myslela že je to šľahačka, a to sú bielky. Asi by nemal dlho stáť, lebo bielky môžu pustiť. Ale o to sa už postaráme.
vierik
Ďakujem za komentíky,@alexdidi zrnková káva pomletá najemno.@ancicka máš pravdu je to jednoduchšie postrúhať čokoládu,ale práve tá kávová poleva tomu dáva inú chuť.
vierik
Dievčence, káva ide aj s usadeninou.@hubata bielky nepadnú lebo sú varené,vydrží pokiaľ sa nezje ...
3sandra3
vyzerá to veľmi dobre...a maslo pridávame do teplej polevy?
sladkacokolada
hneď ako som ich zbadala, vedela som, že už som ich niekedy jedla , presne takto si ich pamatám, len neviem, či tie bielka treba najskor vyslahat a az potom varit nad parou, dakujem, ukladám
vierik
@3sandra3 áno maslo ide do teplej polevy, a to maslo ju prechladí a může sa hneď opatrne polievať.@sladkacokolada áno bielka najskůr vyšľahať a potom variť do tuha,ako na šamróny.
elekra
My sme zo žĺtky pridávali do piškóty a bielka sme šľahali nad parou. A všetky vajcia boli minuté.
babkamt
Fajnový koláčik.Ukladám,príležitostne aj vyskúšam.
zdenka1009
Krásny zákusok. A tá čokoládová a biela farba sa strieda.Len si zobrať vidličku a ponúknuť sa.
betty21
Vyzerá fantasticky a určite aj tak chutí a myslím, že ani nie je veľmi zložitý.
medovnicek
vyzerá super, už aj ho odkladám, bielky mi zvyknú zvýšiť, určite vyskúšam
vierik
Veľmi pekne Vám ďakujem za milé komentáre,nech sa Vám podarí a chutí,tak ako nám... :-)
3sandra3
dobre, vierik , ďakujem, vyskúšam,,, je to nádherný zákusok
diabambulka
krásny koláčik, keďže mávam bielka aj v mraze čo neminiem, nemusím si lámať hlavu čo s nimi, tu je nejaký fantastický koláčik so super polevou, šup do kuchárskej knihy:-)
elekra chcem sa opýtať, vy ste robili spodné cesto bez bielkov a tie ste minuli na plnku, alebo ste pridali ešte aj žĺtka čo zostali z plnky ( ak neboli navyše samostatné bielka ) ??? ďakujem
tinca
@vierik krásny zákusok, kolegyňa ho robievala keď mala sviatok, ale dodnes som sa k nemu nedostala a pekné foto :)
vavan
toto robievala moja babka Ďakujem za pripomenutie.
matased
jééééééééj, aký zaujímavý receptík. Veľmi rada si ho uložím a vyskúšam.
cica2
vyzerá krásne a ešte kávová poleva...kk:)
heureka
Vyzeraju krásne a sú velmi dobré!
Presne takéto piekla aj moja mamicka a musela skryt pred nami,aby sme nezjedli na druhy den,ale ja som si ich vzdy nasla...
Bielky mam zmrazené urcite upeciem aj recept odlozim.Dakujem za recept.
heureka
Aj moja mamicka piekla presne takéto,pripomína detsvo. Vyzerajú fantasticky!!
ethanel
Tento poznam mamka mi ho robila casto ... tento tiez vyzera fantasticky ;)
klaura
mňam, vyzerá veľmi dobre ... vyskúšam ho ... :)
marijanna
tento skusim,ukladam,viackrat mi ostanu bielka a neviem co s nimi tak uz bedem vediet ;) vdaka
rea1
u nás sa tomuto koláču hovorilo ľadové rezy alebo ľadové kocky. tiež to nemalo nikdy dlhého trvania, byl sežrán bleskovo. veru si ho pripomeniem a spravím.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia