Zmes nakladaných syrov fotorecept

tinca - fotkatinca, 30. septembra 2011
Zmes nakladaných syrov (fotorecept)
Foto: tinca

Nakladaný encián pridal @enerrgizer aj som ho podľa neho robila, bol super a teraz som sa inšpirovala naložiť 3 druhy syrov. Blížia sa meniny, Zobraziť celý popisNakladaný encián pridal @enerrgizer aj som ho podľa neho robila, bol super a teraz som sa inšpirovala naložiť 3 druhy syrov. Blížia sa meniny, tak bude pochúťka k pivku a vínu pre hostí.

45 minút
príprava

Suroviny

2 ks
1 ks -hrudka
250 g
  - strúčiky
  bez kôstky
 bez kôstky
 -zelené a červené
 ,žltá,červená
  čerstvá
  čerstvý




Postup

  1. 1

    Pripravíme si všetky suroviny. Ja som použila zo syrov hermelín, ale môže byť akýkoľvek s bielou plesňou. Kozí syr som mala hrudku. U ostatných surovín množstvá neuvádzam, každý si dá korenín a byliniek koľko chce a tiež aké chce. Ja som použila horeuvedené.

    Zmes nakladaných syrov (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Očistíme si cibuľu, cesnak,chilli papričky zbavíme žiliek a jadier. Cibuľu pokrájame na kolieska,cesnak na drobno, ale necháme si aj celé strúčky. Chilli papričky časť tiež nakrájame na drobno a časť na pásiky. Na drobno nakrájané chilli papričky /zelenú a červenú/ zmiešame s nasekaným cesnakom. Ja som použila nakladaný, ktorý je jemnejší.

    Zmes nakladaných syrov (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Napoly si prekrojíme hermelíny aj kozí syr. Ovčí syr nakrájame na kocky. Na polovičky hermelínu a kozieho syra kávovou lyžičkou nadávkujeme zmes chilli+cesnak a dobre pozatláčame do syrov.

    Zmes nakladaných syrov (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Medzi polovičky syrov vložíme po lístku čerstvej bazalky,opäť naspäť spojíme a zatlačíme.

    Zmes nakladaných syrov (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    No a môžeme nakladať do patentného pohára. Ja som dala na dno kolieska cibule,cesnak, prvý išiel hermelín, zase cibuľa, kozí syr, cibuľa a znova druhý hermelín. No a ukladáme aj ďalšie ingrediencie, olivy čierne, zelené, chilli papričky, papriky farebné, sušené rajčiny, bylinky tak aby to bolo pekne farebné až naplníme celý pohár. Samozrejme každú vrstvu prelievame olivovým olejom. Zatvoríme a uložíme do chladu. Necháme zrieť 5-7 dní. Raz za deň pohár otvoríme, aby unikli vytvorené plyny. Podávame s pečivom,chlebom a ja plánujem k tomu urobiť aj kuracie nugetky. Keďže mi ešte zostával ovčí syr, naložila som aj do ďalšieho pohára. Dobrú chuť!

    Zmes nakladaných syrov (fotorecept) - obrázok 5
  6. 6

    No a dnes pridávam servírovanie s kuracími nugetkami v kukuričnej krupici. /Obal-miesto hladkej múky/. SUPER ZMENA!!!

    Zmes nakladaných syrov (fotorecept) - obrázok 6

Diskusia k receptu

hubata
Božinku, to musí byť dobré keď je to také pekné!!!!
tinca
@ancicka , máčať do ňho chlebík, alebo bagetku. Môže sa aj znovu použiť.
kuchticka
Gurmansky recept, vdaka. Skusim spravit pre manzelove narodeniny (14.10.). Piect budem cokoladovo-kokosovu tortu, k obedu prava cesaka svieckova so zemlovou knedlou a brusinkami - jeho najmilejsie jedlo a na posedenie pri drinku bude tento nakladany syr, len aby sa dobre podaril.
hviezdickaz
Vyborny recept ,ja kozi syr moc nemusim,lebo mi nechuti, ale predpokladam,ze ked to dlhsie postoji,chut bude mat inu ... Takze vyskusam :-)
remcula
Och!! Kdyby jen ty sýry nebyly tak drahé!!! Není to dlouho, co jsem nakládala Hermelíny pro kamarádku mé dcery a ona jí je dávala k narozeninám. Nikdy jsem neviděla, aby měl z dárku někdo takovou radost! :-))
tinca
@hviezdickaz nemusíš dať kozí syr, môžeš dať len hermelín, alebo encián a ovčí syr. Tak ako ti chutí.
tinca
@lkubicova ja dávam do chladničky, lebo je ešte teplo, malo by to byť v chlade a aj chladené podávať.
danculka
Málo kedy to robievam,vždy stihneme syr spapkať,aj bez naloženia...
tatranka
Ten konečný výsledok chutí,musí byť veľmi dobrý.Mám naložené syry veľmi rada a ak mi vypadne fľaša,snažím sa ju nahradiť novou.Nerobím toho veľa.Jednu,dve flaštičky.
bozulka
@tinca , to je už bez komentára...Rada by som bola pozvaná,pre istotu to urobím sama,už sa teším.
marcy
skvelééé,zvyšným ochuteným olejom potieram suché chrumkavé hrianky......olej pridávam aj do cesta na pizzu :-))
bozulka
Škoda že už syn nechodí do Prievidze,ináč by som sa mu vnútila.Si milá !!!
notak
Vemi dobre, velmi inšpirativne :)




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia