Džatky po našom fotorecept

sunnywoman - bez fotkysunnywoman, 11. augusta 2011

už tu pár receptov na džatky je, aj tak som sa rozhodla pridať ten náš, 100% overený :D

Suroviny

800 g
100 g
40 g
40 g
60 g




Postup

  1. 1

    Olúpané, pokrájané zemiaky uvaríme v osolenej vode.

  2. 2

    Po uvarení ich ocedíme, pridáme hladkú múku, premiešame, prikryjeme a necháme na okraji sporáka asi 5 minút.

  3. 3

    Potom vypracujeme na hladké cesto, z ktorého formujeme malé guľky veľkosti menšieho orecha.

  4. 4

    Do rozpálenej masti pridáme pokrájanú údenú slaninu, postrúhanú cibuľu, dobre popražíme a polejeme guľky.

Diskusia k receptu

zdezda
...a guľky sa už nevaria? vyzerajú mňamkovo :-)
remcula
No, to mne taky zajímá, ty kuličky se nevaří? Vypadá to trochu, jako naše chlupaté knedlíky.
marcy
ja trošku nechám vody,v ktorej sa varili,popučím a múku akoby zaparím v tej hmote,pod pokrievkou dojdu,t.j dovaria sa....pridávam smotanovo-bryndzovú omáčku na studeno s kôprom ...dík za inšpiráciu :)
evanaaa
Mne sa tiež nepozdávalo jesť surovú múku, tak som pozrela do mojej starej kuchárky z r.1955, vydanej v r.1961, či aj tam sa guľky-džatky nevaria a zistila som, že si ich robila presne podľa toho receptu, takže je to ozaj tak. Mimochodom, je to tam od slova do slova tak písané ako aj v tvojom postupe.
evanaaa
A už je tam, stačilo sa posťažovať a po kliknutí sa zjavil, hore nad týmito.
3sandra3
takéto džatky som nikdy nerobila,,, môže to byť dobré, to stojí za vyskúšanie.... a dá sa to aj nasladko nejako urobiť?
marcy
@3sandra3 môžeš vykúpať v masle,posypať škoricou,orechami,či tvarohom,alebo makom,brezľami ,aj grankom ...PMS zaúraduje a ja miešam chute :))
elekra
Ešte som nerobila, ale vyskúšam, zemiakové jedlá mám veľmi rada.
sunnywoman
@evanaaa nevolá sa tá kniha náhodou: Naša kuchárka od A. Dvorského? Ja som robila z tej a je fakt stará ale predsa má dobré recepty najmä na také klasickejšie jedlá :)
evanaaa
Ano, Sunny, Naša kuchárka ( pre zdravých a chorýchň, ale autor tam nie je, len predslov od Mudr. Andreja Bučka, z nej som sa ako mladá učila variť a mám ešte jednu podobnú: Mladá kuchárka od Anny Marienkovej. Dnes sa ale tie jedlá už trochu ináč varia, ale na začiatok to stačilo.
skrecka
mohol by mi niekto odpovedat na otazku, preco je tam hladka muka, ked m í davame hrubu??
klekipetra
skrecka skús jednu i druhú a uvidíš. Ale tie s hrubou bez varenia nikomu neponúkaj. "Tajomstvo" hladkej múky je v recepte Po uvarení izemiaky scedíme pridáme hladkú múku, premiešame, prikryjeme a necháme na okraji sporáka asi 5 minút.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia