Orechové ravioli fotorecept

tothka - bez fotkytothka, 30. novembra 2011
Orechové ravioli (fotorecept)
Foto: tothka

Priznám sa, že aj mňa pomaly prepadá predvianočný ošiaľ a hľadala som recept na niečo suchšie, ale pritom zaujímavé a dobré a tak som Zobraziť celý popisPriznám sa, že aj mňa pomaly prepadá predvianočný ošiaľ a hľadala som recept na niečo suchšie, ale pritom zaujímavé a dobré a tak som si spomenula na koláčiky - ravioli, ktoré sme si doma premenovali na gombíky. Že prečo gombíky? nuž pozrite, upečte a uvidíte

40 ks
porcií
120 minút
príprava
15-20 minút
na 180 °C

Suroviny

450 g
1/2 káv. lyžice
250 g , alebo margarín
150 g
1 ks
2 ks
10 kvapiek
štipka
200 g hustý na plnku
1 ks na potretie cesta
1 káv. lyžička
100 g
2 lyžičky
trochu do plnky




Postup

  1. 1

    Vajce trochu našľaháme vidličkou a pridáme mandľovú arómu, maslo pokrájame na kúsky a spolu s cukrom došľaháme všetko do peny.

    Orechové ravioli (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Šľahací nástavec vymeníme za nástavec na miesenie a pridáme múku s rozmiešaným práškom do pečiva, citronovou kôrou, vanilkou a štipkou soli vypracujem hladké cesto, ktoré rozdelíme na dva bochníky a odložíme do chladu na 1 hodinu.

    Orechové ravioli (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Prvý bochník rozvaľkáme na rozmer asi 40 x 35 cm a formičkou s asi 6,5 cm priemerom vykrajujeme kolieska tak, aby sme mali čo najmenej odrezkov a uložíme na plech s fóliou, alebo papierom na pečenie. Do prostriedku každého kruhu dáme 1 kávovú lyžičku orechovej plnky Na obmenu môžeme použiť aj lekvár, alebo makovú plnku.

    Orechové ravioli (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Vyvaľkáme si druhý bochník a vykrojíme rovnaký počet koliesok. Do každého kruhu narežeme v strede krížik. Pozor, neprerezať celé koliesko. Oddelíme si bielok od žĺtka a okraje lekvárových koliesok potrieme bielkom, potom na ne pokladieme prerezané kolieska. Malým pohárikom, alebo tupou stranou vykrajovačky o priemere 4,5 cm pritlačíme horné koliesko na spodné, povrch potrieme žltkom, do ktorého sme rozšľahali 1 káv.lyž.mlieka

    Orechové ravioli (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    Zvyšné cesto znova spolu zmiesime a dáme do chladničky stuhnúť a pokračujeme pokým nespotrebujeme všetko cesto.

    Orechové ravioli (fotorecept) - obrázok 5
  6. 6

    Rúru predhrejeme na 180 stupňov a pečieme 15-20 min. Orechová plnka síce nevytečie, ale ak ste použili lekvár a z gombíkov trošku pri pečení vytečie , nech vás to netrápi, je to prirodzené. Vychladené v dobre uzavretej nádobe vydržia asi 2-3 týždne, čo je pravda iba v prípade, že sa do nich nikto nepustí a nezlikviduje ich hneď, najneskôr na druhý deň, keď trošku zmäknú

    Orechové ravioli (fotorecept) - obrázok 6
  7. 7

    Orechovú plnku si pripravíme tak, že v troche mlieka zmiešame cukor a horúcim mliekom zalejeme orechy. Ja som do orechov ešte pridala trošku mletého badiánu, ale nemusí byť.

    Orechové ravioli (fotorecept) - obrázok 7

Diskusia k receptu

vierik
Tiež niečo nové a veľmi pekné,ukladam do KK...
garanco
Úžasné, určite ich urobím, veľmi pekné gombičky!
vavan
ja mám trošku iný recept aj s inou plnkou ale tvar taký istý ako ty
máš ich nádherné!!!
nika72
nepoznám...ale veľmi ma to zaujalo...vyzerajú úúúúúúúúžasne ukladám....
tothka
Dievčatá, ďakujem za pozitívne hodnotenia, potešili ma
evanaaa
Včera som ich obdivovala, chutne vypadajú. Nemáš náhodou ten miešač z Lídla? Podobá sa naň.
tothka
Nie, Evka, nemám. V kuchyni mi pomáha Kenwood.
ursula4
už sú upečené a sú veľmi sympatické ale aj chutia výborne.Len neviem či vydržia do Vianoc.
teresalaura
Vdaka za recept. Manzel zboznuje orechy, tak uz par dni hladam nejake suchsie orechove pecivo a toto je uplne ono! Zajtra sa na to vrhnem..




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia