Moja rýchla večera

emov - bez fotkyemov, 23. mája 2011
Moja rýchla večera
Foto: emov

Nemám čas na bohvieaké vyvaranie ked prídem s roboty a som unavený,tak buď cestoviny alebo také niečo.je to rýchle a zasýti to.

Suroviny

všetko od oka




Postup

  1. 1

    Uvarím si huby.

    Moja rýchla večera  - obrázok 1
  2. 2

    na mastí cibuľu si spražím,pridám huby,

    Moja rýchla večera  - obrázok 2
  3. 3

    do toho pridám slaninu,

    Moja rýchla večera  - obrázok 3
  4. 4

    ked je udusena tak rozbijem vajcia a

    Moja rýchla večera  - obrázok 4
  5. 5

    ešte do toho pridám zmes,ktorú som si kúpil v lidli ,že vraj do mäsa,ale ja jú dám do vajec. Osolím,opeprim.Zamiešam a ked prejde varom je hotové.K tomu chlebik.

    Moja rýchla večera  - obrázok 5
  6. 6

    Dobú chuť.A ide sa na pivko!

    Moja rýchla večera  - obrázok 6

Diskusia k receptu

kuchticka
@emov , si tajnostkar, ked o tebe vieme iba, ze si sa prihlasil dnes a to hned s receptom. Vitaj u nas, nech sa ti na Vareche paci. No a ja by som dala tu slaninku s cibulkou oprazit, inak mas recept podla chuti a dolezite, ze sa dost najes.
grandma
No podľa mňa poriadny mišung - neviem ale mne tie suroviny k sebe nepasujú. Ja by som si to rozhodne neuvarila.
pixelosaurus
taketo veci som jedaval ked som mal 45 kg , casom som sa dostal na 96 kg:) a preto na vecer vzdy nieco lahke a hlavne zdrave ... Vajcia, slanina na vecer ? No neviem neviem :D
bozulka
Je to trošku divoké,ale hovorí sa,že čo komu chutí od toho sa neotrávi!!!
Vitaj a cíť sa na Vareche dobre!!!
rolfynka
moze to byt chutneale na veceru pre mna tazke tak na dobre ranajky
ajrin
Tie cibulky su take male,to si cistil sam? A ze rychla vecera!
enss
Môže to byť dobré, akurát tá slanina mi tam vôbec nepasuje. A ešte by som pridala nejakú bylinku.
emov
Moje milé babenky,ja som chcel iba ukázať že ked si chlap musi rýchla urobiť niečo pod zub ,ako to vyzera.ajrin,tie cibule som čistil este zo starých zasob den pred tým.ja uz dlhšie sa chcem inšpirovať niečim,ale veľaráz nemam čas a odvahu do takého pustiť ,ako vy si navymyšlate.ja by rád jednoduco a rýchlo,a že sa najem.
peter64
Dobra praženica ja robievam niečo podobne ale bez tej omáčky z Lidlu čiže klasika ale ukladám do svojej KK nabudúce vyskúšam podľa teba a ešte aké huby si použil.
emov
@peter64 ,je to hliva,ktorá mi rastie v izbe na stolíku.Sme krajania,ty SNV,ja z LE.
peter64
tak vitaj spišaku na vareche nevedel som že si z LE tak sa máš keď nemusíš do lesa na huby




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia