Vraj opačná jablková štrúdla

sissi29 - fotkasissi29, 14. marca 2011
Vraj opačná jablková štrúdla
Foto: sissi29

Receptík som vydolovala z časopisu o jedle, trošku upravila podľa seba a upiekla. Odporúčam, všetkým nám naozaj veľmi chutil.

25 minút
na 200 °C

Suroviny

1 balíček
500 ml
150 g
700 g, šťavnaté
80 g
1 balenie
2 KL
1 balíček
 na posypanie
Cesto:
450 g
200 ml
1 ks
1/2 KL




Postup

  1. 1

    Z múky, z piva a z palmarínu si vymiesime cesto. Rozdelíme ho na dve časti.

  2. 2

    Zo Zlatého klasu, z mlieka a z 50 g cukru uvaríme podľa návodu na obale hustý puding.

  3. 3

    Jablká očistíme, zbavíme šupy a jadrovníka. Polovicu cesta rozložíme na suchý plech a povrch potrieme trochou roztopeného masla. Rozložíme piškóty, na ne nastrúhame jablká posypeme mletou škoricou, vanilkovým a kryštálovým cukrom. Polejeme teplým pudingom. Prikryjeme druhou polovicou cesta. Povrch cesta potrieme zvyškom roztopeného masla. Pečieme vo vyhriatej rúre pri 200 °C asi 25 minút. Upečenú štrúdľu pred podávaním posypeme práškovým cukrom.

Diskusia k receptu

dorisa
Koláčik vyzerá pekne. Ja milujem ovocné.
betty21
Takýto koláčik som už robila, je výborný. Cesto nerobím sama, ale dávam hotové štrúdľové. Môžem odporučiť....
nadia56
poznam tento kolacik, aj ho robievam, je vyborny a tebe sa pekne vydaril, pekny den vsetkym :-)
evanaaa
Ak nechcem dať pivo, čím by som ho mohla nahradiť? Netreba vrch poprepichovať, aby para unikala? Zdá sa mi to dobré, vyskúšaniahodné.
sissi29
@evanaa , môžeš ho nahradiť aj bielym jogurtom. Jeden maly by mal stačiť. Ja ju neprepichujem.
evanaaa
Ďakujem, Sissi29, vyskúšam radšej tak, s jogurtom.