Medajlónky pikant

remcula - fotkaremcula, 11. februára 2011
Medajlónky pikant
Foto: remcula

Naše oblíbené hlavní jídlo.

2-3 podle jedlíků
porcie
25-30 min minút
príprava
20 min minút
tepelná úprava

Suroviny

podle potřeby medajlonky
cca 5 ks
1/2 ks
2-3 ks
1 kus
2 kusy
1 dcl
pár kapek
podle potřeby
cca na 2 porce menší ve slupce
3 kusy cca -nebo medvědí česnek




Postup

  1. 1

    Medajlonky si nakrájíme na 1 a půl cm silná kolečka a dlaní je mírně naklepeme. K opékání použijeme pánev s nepřilnavým povrchem a můžeme, ale nemusíme použít malé množství oleje, na kterém medajlonky prudce opečeme z obou stran(z každé 3-4 minuty).

    Medajlónky pikant - obrázok 1
  2. 2

    Maso vyjmeme a na pánev přihodíme česnek nakrájený na plátky a cibuli na půlkolečka.

    Medajlónky pikant - obrázok 2
  3. 3

    Chvíli opékáme, pak přihodíme rajčata nakrájená na čtvrtky, papriku na nudličky a čili papričky.

    Medajlónky pikant - obrázok 3
  4. 4

    Chvíli přehazujeme na pánvi. Po chvíli přilijeme víno, celou směs na mírnějším plameni provaříme a přidáme zpět maso. Teprve teď osolíme a opepříme. Vaříme ještě asi minutu a odstavíme.

    Medajlónky pikant - obrázok 4
  5. 5

    Můžeme použít i jiné maso vhodné k rychému opékání. Brambory si uvaříme ve slupce, oloupeme a orestujeme na pánvi ze všech stran, osolíme. Ćerstvý špenát, nebo medvědí česnek nakrájíme nadrobno, vmícháme do opečených brambor a podáváme s již připraveným masem.

Diskusia k receptu

jarunka
Vyzera to velmi chutne. To by som mohla tiez urobit niektory den.
arasidka
dnes bude k obedu niečo podobné s prílohou :restovaná zelenina
remcula
Děkuji a zkuste!! Někdy fakt nevím, co bych uvařila, je to denní boj celoživotní! :-))! Přitom je tolik krásných a dobrých receptů, jen pak už má člověk pocit, že to vaříme pořád dokola jedno a totéž.
tatranka
Panenka v žiadnom recepte nemá chybu.Tú môžem na každý spôsob.Recept je chutný a na robila si mi chute aj na opekané zemiačky.Ja robím zajtra pečené a marinované rebrá / od panenky na hony vzdialené/ no máme ich veľmi radi a k ním určite urobím aj opekané zemiačky.
remcula
@tatranka , náááhodou marinované žebírka nemají chybu!! Už ať je hezky, abych si je mohla ugrilovat na zahradě, to se vždycky zapráší!!! Nikdy jich není dost!!
ivosenka
remcula, začni šetřit na Pendolino, přijedeš mi umýt poslinataný monitor :))) jsi dobrá, ty fotky jsou stále zdařilejší ;)
zitar
tá fotografia je krásna a mäsko určite vynikajúce
matased
Krásne odfotené a iste výborné. Jednu panenku mám v mrazáku....tak ju asi vytiahnem. : )
jerica
@remcula , výborné , dnes máme kuracie prsia na Tvoj spôsob z receptu.Foto ako zo žurnálu :-)
cica2
wau, to nemá chybu...kk:)....krásne aj nafotené!!!
remcula
Děkuji moc všem!! @cica2 , díky za přátelství, přidávám si tě také!!
sportak
Tento recept sa mi veľmi páči, ďakujem za skvelú inšpiráciu.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia