Marinovaný králik

remcula - fotkaremcula, 25. decembra 2010
Marinovaný králik
Foto: remcula

Dle mého názoru nejlepší úprava králíka vůbec. Jinak také Béřovický králík, ale zvolila jsem jiný název kvůli ř v názvu. Bohužel, králíci v obchodě Zobraziť celý popisDle mého názoru nejlepší úprava králíka vůbec. Jinak také Béřovický králík, ale zvolila jsem jiný název kvůli ř v názvu. Bohužel, králíci v obchodě jsou jak dostihoví koně, vysušené maso -bez masa. Tady toho jsem dostala domácího. Vyzkoušejte, pokud recept neznáte, budete příjemně překvapení.

60 min minút
na 190 st. °C

Suroviny

až 2 dcl
1 lžička
2 lžičky
1 lžička
1 lžička
1 kus
5 stroužků
1-2 lžíce na zahuštění
1 kelímek
1/2 litru




Postup

  1. 1

    Olej-nemusí být celé 2 dcl, ale opravdu není na závadu..smícháme se solí, kečupem, pepřem, paprikou, nadrobno nakrájenou cibulí a utřeným česnekem. Marinádu rozmícháme a vložíme do ní kusy králíka.

    Marinovaný králik - obrázok 1
  2. 2

    V této marinádě, pokud nespěcháte, může být králík i 48 hodin, o to je pak výraznější chuť masa. Ale stačí marinovat alespoň přes noc.

  3. 3

    Marinované kousky dáme do pekáče i s marinádou, podlejeme vodou a pečeme 1/2 hodiny přikryté, zbytek odekryté a podléváme výpekem. Upečené maso vyjmeme a výpek nalejeme do hrnce. Zavaříme a zahustíme mlékem a smetanou se 2 lžícemi hladké mouky. Kdo nechce však mít králíka na smetaně, stačí mírně zahustit výpek, do kterého přidáme trošinku vody a pak podáváme s rýží, nebo bramborami podle chuti. Dobrou chuť!!

    Marinovaný králik - obrázok 3

Diskusia k receptu

babidka
uz sa tesim:-) máme v mrazničke ešte jedného domáceho zajka ....:-)
remcula
Pokud někdo vyzkouší, budu moc ráda za názor! A děkuji za komentáře.
evusik
@remcula u nás je to podobne, králika milujeme na každý spôsob, bohužiaľ sme odkázaní na rodinu ktorá králiky pestuje ale párkrát do roka si na králikovi pochutíme. Medzi najobľúbenejší recept patrí tento:  varecha.pravda.sk/recepty/kralik-divoko-fotorecept/6794-p...

tiež sa dá pripraviť so smotanou aj bez smotany.... tvoj recept si odložím a keď budem robiť najbližšie králika (jedného mám v mrazáku) vyskúšam, myslím že by nám mohol chutiť :-)
evusik
@remcula díky za recept na beskydského králika, z údeným som ešte nerobila ale robím zo slaninou a hríbami, ale tých možností je veľa :-)
veronika353
My taky chováme králíky, ještě čtyři máme v mrazáku.Dělala jsem je na všechny možné zpúsoby,ale tento ještě neznám.Díky za recept, vyzkouším:-)
julica
Super, recept na kralika/zajaca vzdy uvitam, kedze otec ich chova (aj ked viac na "okrasne ucely" :) KK
remcula
Děkuji všem za komentáře. Včera Vařecha zlobila, vůbec jsem nemohla odpovídat. Krásný Nový rok všem Vařechářům, užijte si to!! Jana
remcula
@ajina , taky nedávám zdaleka tolik oleje, ale chtěla jsem recept napsat podle návodu. Ta úprava se smetanou je hlavně pro přítele, on je omáčkový. Já si dám klidně trochu čisté, vypečené šťávy a rýži. Zkus a uvidíš, třeba jen z trošky.
remcula
@ @ ajina mimochodem, ten tvůj králík rozhodně stojí za vyzkoušení!! hezké stránky!!
peter64
pre remcula pripravil som králika podľa tvojho receptu ale z menšími úpravami a je super
haji
Dělala jsem s láskou a radostí, s milou vzpomínkou na Janu Remkovou. Králík vyšel výborně, dělala jsem se smetanovou omáčkou. Trochu jsem improvizovala, měla jsem celého králíka, místo lžiček jsem dávala lžíce /hořčice, kečup a koření a sůl později podle chuti/, stačilo 1dcl oleje, 1dcl vody. Nemohla jsem nechat odležet, proto jsem pekla déle, ale výsledek je skvělý, hezky s knedlíkem a listovým salátem. Měla jsem hodně šťávy, takže pak už jen amerika/záklechtka, smetana na vaření, sůl - ta se pořád někam vytrácela. Výborné!




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia