Hermelín plnený kapustou v zemiakovom cestíčku fotorecept

remcula - fotkaremcula, 13. októbra 2010
Hermelín plnený kapustou v zemiakovom cestíčku (fotorecept)
Foto: remcula

Jak už jsem tady někde psala, "Pošli recept" je můj oblíbený časopis a hodně z něj beru inspiraci. Včera jsem našla tady ten skvělý Zobraziť celý popisJak už jsem tady někde psala, "Pošli recept" je můj oblíbený časopis a hodně z něj beru inspiraci. Včera jsem našla tady ten skvělý Hermelín a opravdu neměl chybu. Autorem je paní Jarka Bernatíková z Havířova. Tímto jí děkuji za super recept.

2
porcie
30-40 minút
príprava

Suroviny

2 kusy
50g
1 menší
100g nebo šunka
200g
špetka
podle chuti
2-3 stroužky podle chuti
špetka
1 kus
na smažení
na obalení




Postup

  1. 1

    Oba Hermelíny rozpůlíme, vydlabeme vnitřek a dáme do nich zelnou náplň.

    Hermelín plnený kapustou v zemiakovom cestíčku (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Na pokrájeném špeku osmahneme nakrájenou cibuli, přidáme na kostičky nakrájený salám a nakrájené zelí, vydlabaný Hrmelín a vše společně prohřejeme.

    Hermelín plnený kapustou v zemiakovom cestíčku (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    obě půlky spojíme a obalíme v hladké mouce

    Hermelín plnený kapustou v zemiakovom cestíčku (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Uděláme si bramborákové těsto ze 2 brambor, česneku, mouky, vajíčka, majoránky, soli a pepře. Lžíci těsta dáme na rozpálený olej a trochu jej roztáhneme.

    Hermelín plnený kapustou v zemiakovom cestíčku (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    Na vytvořené kolečko položíme obalený Hermelín a přiklopíme druhou polovinou bramborákového těsta. Na mírném stupni smažíme z obou stran dorůžova

    Hermelín plnený kapustou v zemiakovom cestíčku (fotorecept) - obrázok 5
  6. 6

    Podáváme se zeleninou. Dobrou chuť!!

    Hermelín plnený kapustou v zemiakovom cestíčku (fotorecept) - obrázok 6

Diskusia k receptu

coldbery
jedným slovom famozne jedlo....my s manželom zbožňujeme hermelín aj kyslu kapustu....jednou ranou zabijem dve muchy.....:-)))
remcula
sisinka131, na obrázku č 2 je v kastrůlku to zelí, salám i zbytek toho sýru. Dopíšu to tam.
emica
fantazia supr.....ukladam do debilničku
evusik
ľudia čo vy nevymyslíte?? doteraz som plnila hermelín šampiňónami, teraz vyskúšam plnený kapustou :-) vyzerá to mňam mňam
remcula
babav děkuji. Chtěla bych se zeptat, jak to děláte, že přezdívky uživatelů máte vždy hnědé?
babav
Klikni najskor na @ a pridaj meno varechaca(cky) ;-)
marianne69
toto bude strasne dobre,ty mas take moje chute,robievala som ho len so sunkou,ale aj ta kapusticka bude vyborna.
vybusna
ach..toto mi uslo....krasne fotky a krasny recpet
bertice
Jsem moc ráda, že Vám hermelín chutnal. Já jej poprvé jedla v restauraci a pak si sestavila svůj vlastní recept. Hezké kulinářské zážitky ze srdce přeje Jarka Bernatíková
remcula
@bertice jsem nesmírně ráda, že jste se ozvala!!! Opravdu, ze srdce vám moc děkuji za krásný recept, jak vidíte, opravdu se líbí!!




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia