Sviečková s knedlíkom pre zaneprázdnených :-))

frezia68 - fotkafrezia68, 20. októbra 2010
Sviečková s knedlíkom pre zaneprázdnených :-))
Foto: frezia68

Sviečkovú máme veľmi radi,no nie vždy je dosť času.Tak som vďaka internetu použila zlepšovák...

10 minút
príprava

Suroviny

1  ks
1  ks




Postup

  1. 1

    Urobíme si lenivý deň.....masku na tvár....zavoláme všetky kamošky a využijeme minúty zdarma na telefóne. Potom vybehneme na nákup a vylepšíme si šatník.Keď už je kreditka patrične odľahčená,vrátime sa domov.A keďže sa blíži návrat rodiny a čakajú prestretý stôl ( hladoši nedojedení ,tiež sa mohli najesť vonku) ,prestieram.Veď chlebík so soľou na privítanie aj papaláši príjmu...

    Sviečková s knedlíkom pre zaneprázdnených :-)) - obrázok 1
  2. 2

    Ale aby nehundrali,že je to málo,pridávam navarený čaj a bonus....

    Sviečková s knedlíkom pre zaneprázdnených :-)) - obrázok 2
  3. 3

    Aby som spríjemnila atmosféru,pustím príjemnú hudbu,oblečiem sa do novej blúzky,sexy rifle sú dlhé,tak ich len tak ledabolo podhnem ( aj tak som kočka ,lebo zrkadlo dlho používam len maličké z kabelky a bez okuliarov...) podávam sviečkovú pre zaneprázdnených :-)))

    Sviečková s knedlíkom pre zaneprázdnených :-)) - obrázok 3
  4. 4

    A prestieram ďaľší obľúbený chod-kolienko na čiernom pive.Rodina má na výber a ja som oddýchnutá...a zaručene nik nepriberie,teda je to zdravé jedlo :-)

    Sviečková s knedlíkom pre zaneprázdnených :-)) - obrázok 4
  5. 5

    Ak rodina od hladu stráca zmysel pre vtip a nezabrala ani nová gerderóba,chytro vyberieme zásoby z chladničky a nahradíme sviečky......:-))) Ak som Vás nudila,ospravedlňujem sa a ďaľší recept bude lepší,sľubujem...ale inšpiroval ma internet a e-mail už dlhšie kolujúci....vtipný :-)))))))

Diskusia k receptu

redakcia
Výnimočne sme uverejnili aj takýto vtipný "recept" :-)). Ak bude viac záujemcov, treba takéto a podobné vtipnosti smerovať do zážitkov, prípadne diskusií :-)
zitar
@frezia , tak som sa ohromne pobavila, čakala som ten kusisko mäsa na obrázku a ono toto, fakt dobré...
sjuz
tak to je teda iné prekvapko:)), frezia:), toto by som od teba nečakala:)) - ale vidím, že ťa až tak dobre nepoznám...:)))
sjuz
redakcia - alebo do "vtipných receptov" :))
helca103
je to milé prekvapenie ....schvaľujem- treba aj takéto vtipne veci uverejniť :-) život je aj o humore nie len o vareni.
tatranka
Dnes nemám najlepší deň,ale po prečítaní tvojho veselého receptu, mi veru môj deň pod psa zodvihol trochu náladu.Myslím,že som sa aj usmiala.Vďaka.
sonka1307
:D sviečková s knedlíkom je skvelá len ja používam pri malých deťoch radšej čajové sviečky. Skvelý recept!
janger
Hahaha, cakam, cakam, kedy pride recept..:-))). A reku preco surova svieckova je na obrazku, asi bude tatarak, myslela som. A pri tych svieckach mi zaplo ;-). U nas by asi bolo treba uplatnit prve tri riadky v bode 5...
janazjarku
Skvelý recept , skvelý deň no proste toto mohla vyhútať jedna skvelá žena !! :-D
evusik
a hneď sa človek usmieva aj keď má práce nad hlavu.... skvelé asi budem dnes variť podľa tvojho receptu :-)
evanaaa
Tak, a som najedená, už nevládzem. A čo sa stalo s tým krásnym kusom mäsa?
enerrgizer
chuť je určite vyvážená, farebne je to tiež veľmi pekne zladené...takže KK... :-)))
altyn
Pár krát som tento recept prešiel... Veď ja sviečkovú variť viem, no občas som zaneprázdnený a tak mi to nedalo a prečítal som si ho. No!!! Skoro som došiel o ten najlepší a najšikovnejší recept na svete!!!!!!!!!!! :-o Ja ho síce zatiaľ nepotrebujem, no v budúcnosti sa určite zíde!!! P.S.: Škoda že nejde dať tých veselých smajlíkov, vedel by som zopár prideliť... :-))))))))))))))) :-OOOOO
frezia68
Ak som len jednému z Vás vylúdila úsmev na tvári,moje fotenie splnilo účel :-)))))))))))))
kucharronald
Frezia super recept :) Lepší sná´d už ani neni :D niekedy pripravím rodičom, a budú sa čudovať :D
dadmara0807
úžasný recept rýchli ( na jedlo lacný ) určite vyskúšam :)) a prikláňam sa ku vtipným receptom ako ku zážitkom
celka
Takovou svíčkovou by se dalo nazvat - slavnostní - . Tak to má být,
že hospodyňka usedne k slavnostnímu stolu odpočata a neunavena
složitým vařením.
maskrtnicek
Supééér receptík.Pri príprave sa neunavíme a aj sa dobre zasmejeme.
Páči sa mi.
bedrunka
Roztomilý recept. Očakávala som nejaký bombový nápad pre zaneprázdnených ale až taký ako sa Ti podaril určite nie. V texte boli od začiatku náznaky huncútstva, ale až keď som uvidela sviečky s knedlíkmi tak mi trklo, že tu ide o niečo iné a kolienko na pive to len priklincovalo. Gratulujem.
boxik
Recept na jedničku s hviezdičkou , humoru nikdy nie je dosť. Iba by som doplnil , že sviečky majú byť konzumné ,čítal som to na obale obchode.
betka43
frézia:to je skvelý recept,za cenu tej sviečkovice máš blúzku aj rifle,díky a zdravím všechny.
torticka
No, toto bolo super. Výborný recept, odporučím mojím známym.
babidka
to asi urobim dnes na veceru :-) len kde zozeniem taku krasnu svieckovicu ...:-) zvysok mam, dokonca aj novu bluzicku :-))))))))))))))
danculka
Stále tvrdím,že sa učíme celý život,už som sa videla ,ako špikujem ten pekný kúsok mäska slaninkou a vkladám ho do prevareného pácu urobeného z ingr.voda ,soľ,cukor , ocot,celé č. korenie.nové kor.bobkový list a kopec koreňovej zeleniny.Mäsko vložím eše do vriaceho,aby sa uzavrelo a čakám do druhého dňa.Na druhý deň dám na platňu a varím do mäkka,ked je uvarené vyberiemho von a tiež aj bobkový list s korením sa nezabávam všetko zmixujem do hladka , až sme dali málo zeleniny,budeme to musieť zahustiť troškou rozhabarkovanej múky,na koniec dám smotanu 33% a prevarím.Mädzi tým pokrájam mäsko,ked´sa takto pripravuje,nakrájate ho na ako tenko chcete a podávate s knedľou,ale fór to bol geniálny vyskúšam,ha,ha,ha...
cuckasiska
.....ze kolienko na pive....xi xi xi...perfektne !!! fakt asi nam viacerym sa vylepsil den ! diky !!!!
larisamihalik
super recept, kolienko na čiernom pive som už použila ako večeru nedávno, poslal mi to starší syn mailom, a toto zase pošlem ja jemu, teraz bude na pochybách, keď ho zavolám na večeru, čo bude vlastne jesť, diky, veľmi som sa zasmiala
sovka62
Ale si ma dostala :-)))))). Perfektný nápad, a už len otázka: musí to pivo byť čierne?
bea21
To bol super receptík, príjemne som sa pobavila :-))))))
meryla333
super,zabavili sme sa cela rodinka a hned´máme lepší deň ďakujeme
zolik
Az teraz som tento "recept" objavila a vyborne som sa pobavila. rehnim sa este aj ked pisem tento koment.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia