10. narodeniny Varecha.sk:
SÚŤAŽ o ceny za 1000 €

Redakcia Varecha.sk, 2. novembra 2019     2 minúty čítania

Najväčší receptový portál Varecha.sk oslavuje 10 rokov. Pri tejto príležitosti sme pre všetkých našich návštevníkov pripravili súťaž až o 10 skvelých cien v celkovej hodnote vyše 1000 €.



Narodeninová súťaž je určená pre registrovaných užívateľov, ktorí sa s nami delia o svoje vzácne recepty, a aj pre návštevníkov, ktorí často podľa našej Varechy varia. Koľko máme rokov, toľkokrát odmeňujeme. Čaká na vás teda až 10 skvelých cien v celkovej hodnote vyše 1000 €.

O čo môžete súťažiť?

Výherca hlavnej ceny si bude môcť užiť nákup v Kauflande úplne zadarmo! Okrem toho, keďže Varecha je pre nás naozajstný klenot, ponúkame aj poukazy do sietí Klenoty Aurum. Medzi darčekmi nájdete aj skvelé kvalitné hodinky ako odmenu za čas strávený s nami, šikovné veci od Tescoma a poukazy od Faxcopy na spomienkové predmety.

Ako môžete súťažiť?

Do súťaže bude zaradený každý, kto odpovie na jednoduchú otázku, vyplní formulár s osobnými údajmi a stlačí ikonku odoslať.
Súťaž trvá od 29. 10. do 11. 11. 2019. Mená výhercov budú uverejnené najneskôr v piatok 15. 11. 2019.

Súťažnú otázku, formulár a bližšie informácie o súťaži a cenách nájdete TU:
Súťaž 10 rokov Varechy: Vyhraj ceny za 1000 €

Diskusia k článku

dorisa
Blahoželám Vareche k výročiu.. Úžasná súťaž, som rada, že aj ja som jej súčasťou.




 



TOPlist