Rôzne

Prečo sa cudzie recepty nechcú pridať do mojej kuchárskej knihy?

vegetarianka - fotkavegetarianka, 19. októbra 2009

Keď ma čosi zaujme, rada by som si to pridala do svojej kuchárskej knihy. Napriek opakovaným pokusom sa tam presunul len jeden recept. A tak si autorov pridávam medzi obľúbených a k receptu sa musím prekľučkovať (zatiaľ sa to dá, ale čo ak sa obľúbenou stane celá komunita?) Je to bežný problém, robím niečo zle alebo len mňa nemá varecha rada? :-(

@zareaguj


Diskusia k téme

7 komentáre k článku
Hm, chyba nie je v Tvojom prijímači :-( Snažíme sa prísť na príčinu problému. Chvíľu to funguje, chvíľu nie. Zrejme niečo s cookies.
to sú také tie malé sušienky anglické, nie?
nechcem rýpať, ale mám ďalšiu otázku. Keď pridám komentár alebo ďalšieho kuchára medzi mojich obľúbencov, moja obrazovka zostane panensky biela a jediný spôsob ako sa k niečomu dopracovať je vypnúť a zapnúť okno. A pozdravujem sandratamer...jej recepty sú jediné, ktoré sa do mojej kuchárskej knihy nejakým zázrakom prebojujú :-)
pridavam sa k vegetarianke...ani mne nechce vsetky recepty pridat do mojej kucharskej knihy...ako je to mozne?neda sa to nejako spravit?je tu kopec skvelych receptov ktore by som chcela tam mat ale nejde to... :(
Tiež sa mi nechcú pridať všetky recepty do kuchárky a aj nejakí smejkovia by sa tu uživili:-O
1x martamm
Oneskorene som natrafila na túto diskusiu ale v podstate aj na tento problém. Niekedy sa mi recepty pridajú bez problémov a niekedy ich tam nie a nie dostať. Ale veľká snaha a opakovanie postupu vkladania sa na druhej strane prejavili v tom, že napr. langoše ako pri Balatone mám až trojmo a neviem tie zbytočné odtiaľ nijako zlikvidovať.