Každodenný súhrn nových receptov, článkov, zážitkov a diskusií, ktoré pribudli za ostatných 24 hodín. V tomto súhrne nájdete to, čo pribudlo za dňa 13. júna 2012.
| Varecha.sk | |
|
Recepty za tento deň: |
|
| Ďalšie recepty » | |
|
Články za tento deň: Pôvodne bola kvalitatívna trieda talianskych vín IGT určená spolu so stolovými vínami pre každodenné pitie a vína okupovali pomyselný, spodný koniec rebríčka kvality. Niektorým z nich sa však podarilo vyčleniť a behom tridsiatich rokov sa dostať na jeho úplnú špičku – pojem Supertuscan začal označovať vína registrujúce sa v triede IGT (Indicazione Geografica Tipica) s cieľom osloviť prémiovú časť trhu. |
|
| Ďalšie články » | |
|
Diskusie za tento deň: Práve som dorobila tzv. šalátovicu- šalátovú polievku. Je to mliečna polievka zo šalátu. Do týchto sladkokyslých polievok rada používam kyslú... Keď som začiatkom mesiaca videl tvoju prácu . torta "Motorová píla" hneď som vedel , že to len tak nenechám... Už hodnú chvíľu sa snažím pridať recept, ale nejde mi to. som na štvrtom bode, ale nech pridám či už... Pridávam pre všetkých na pozretie:) http://www.youtube.com/watch?v=WIzICRSYfLM&feature=relmfu ... chcem sa podakovať za radu o uloženie receptov!podarilo sa mi to.aj ja mám veľmi rada varechu lebo hrozne rada pečiem... |
|
| Ďalšie diskusie » |
Toto je automaticky generovaný denný súhrn noviniek na portáli Varecha.sk, ktorý môžete dostávať do e-mailu. Ak chcete zapnite si ho - tak, že sa prihláste do svojho konta na Vareche a v položke Moja Varecha > Nastavenia zapnete odosielanie denného súhrnu. |
Súťaž Maggi Vegga + výsledky súťaže
-Inzercia-
Poznáte ten pocit, keď počas varenia ochutnávate jedlo a stále mu niečo chýba? Tá posledná „ingrediencia“, ktorá by zvýraznila jeho chuť.
Top 12 najlepších polievok - polievky mesiaca
VÝSLEDKY SÚŤAŽE recept mesiac apríl 2013 o najlepšiu polievku od používateľov Varecha.sk, podľa hodnotenia našich návštevníkov.
Recept mesiaca: Súťaž na máj 2013
Portál Varecha.sk vyhlasuje už 3. kolo súťaže o najobľúbenejší recept na určitú tému.
« Máj |
Jún 2012 | Júl » |
||||
| 1 | 2 | 3 | ||||
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
| 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
| 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
| 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | |
Kurča v marináde
Opäť sa máme venovať hydinovému mäsu. Nie húske, nie kačke, ale, akože inak, tomu najbežnejšiemu. Kurča takým polotovarom určite je.
Svetové kuchyne – južné Francúzsko
Predstavujeme vám kuchyňu z dvoch regiónov južnej časti Francúzska: Midi-Pyrenees a Languedoc-Roussillon.
Spoznajte chute Slovenska
na tohtoročnom Slovak Food Festivale
Po roku sa na Bratislavskom hrade opäť začne najväčší piknik v meste – SLOVAK FOOD FESTIVAL, ktorý otvorí brány svojim návštevníkom už po 4. krát. V dňoch 24. – 26. mája 2013 ponúka degustácie, predvádzacie šou, súťaže, ale najmä príjemnú atmosféru a kopec dobrej nálady. Vstup je voľný.
Zemiaky, bryndza, Devín...
V nedávnej televíznej relácii padla anketová otázka o najznámejšom vinohradníckom meste na Slovensku. Zvíťazil Pezinok.
Varecháči dnes najviac kupujú:
Bezbolestné zbavenie chĺpkov so zľavami viac ako 60%. Po tejto epilácii zabudnete ako žiletka vyzerá.60% zľava3,80 €
Mohlo by vás zaujímať na Pravda.sk: