Súťaž:
TOP 30 - Najlepšie recepty mesiaca jún 2016

Redakcia Varecha.sk, 3. júla 2016     11 minút čítania

Slané i sladké, mäsové i zeleninové - recepty každého druhu nájdete medzi júnovými najobľúbenejšími.

Ani s horúcimi letnými dňami nepoľavila naša vášeň pre kvalitné kuchárske recepty. Tie, ktoré si v juni naši používatelia uložili v najväčšom počte do svojich kuchárskych kníh na Vareche, sú tieto:



Kategória: Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

Víťazný recept:
1.Pľundrové cesto (fotorecept)Pľundrové cesto (fotorecept)400 kuchárskych kníh

Na ďalších miestach sa umiestnili:

2.RugelachRugelach241 kuchárskych kníh
5.Bratislavské rožky (fotorecept)Bratislavské rožky (fotorecept)185 kuchárskych kníh
8.Syrové pagáče (fotorecept)Syrové pagáče (fotorecept)163 kuchárskych kníh
10.Svieže jahodové kockySvieže jahodové kocky138 kuchárskych kníh
11.Vaľkaná štrúdľa (fotorecept)Vaľkaná štrúdľa (fotorecept)121 kuchárskych kníh
12.Špenátové Gözleme (fotorecept)Špenátové Gözleme (fotorecept)120 kuchárskych kníh
14.Kokosovo-kávové rezy (fotorecept)Kokosovo-kávové rezy (fotorecept)111 kuchárskych kníh

Kategória: Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

Víťazný recept:
1.Cuketové chuťovky (fotorecept)Cuketové chuťovky (fotorecept)285 kuchárskych kníh

Na ďalších miestach sa umiestnili:

3.Cícerové guľky (fotorecept)Cícerové guľky (fotorecept)212 kuchárskych kníh
6.Boršč (fotorecept)Boršč (fotorecept)126 kuchárskych kníh
10.A ešte jeden plnený baklažán...A ešte jeden plnený baklažán...106 kuchárskych kníh
11.Caesar dressingCaesar dressing96 kuchárskych kníh
13.Briam (videorecept)Briam (videorecept)90 kuchárskych kníh
15.Grécke jemistá (fotorecept)Grécke jemistá (fotorecept)80 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca jún 2016



Cenu za najlepší recept v kategórii Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

knihy Veľká domáca cukrárka a Lahodná čokoláda vyhráva Ancicka zo Spišského Podhradia za svoj recept Pľundrové cesto (fotorecept), ktorý si pridalo 400 užívateľov do kuchárskej knihy.



Cenu za najlepší recept v kategórii Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

knihy Intolerancia laktózy a Očistné kúry vyhráva Lenka1503 za svoj recept Cuketové chuťovky (fotorecept), ktorý si pridalo 284 ľudí do kuchárskej knihy.



Diskusia k článku

cesminaz
Aj ja blahozelam vyhercom a zaroven dakujem tym,co si s doverou ulozili aj moj recept :-)
klukodvody
Já se omlouvám a děkuji @Cesminaz za připomenutí a k poděkování všem, kteří si ty naše recepty ukládají se samozřejmě připojuji.
dorisa
Blahoželám víťazným receptom a im autorom.
haji
Blahopřeji všem vítězům s jejich fajonovými recepty. Přísahala bych, že už jsem blahopřála včera, ale svůj koment nevidím, v dikuzi byl i koment od @Klukodvody s fotem s liliemi.
kukulienka71
Tiež gratulujem víťazom, @ancicka , si pracant aj v tomto teple;-)
Zeleninová kategória bola teraz tiež silná, samé dobré recepty. Ďakujem ukladateľom za (pre mňa šťastné) 7. miesto:-)
Prajem všetkým varecháčom krásne leto, veľa oddychu, slnka, pohody a k tomu kopec výborných a rýchlo pripraviteľných jedál, nech ostane viac času na kúpanie;-)
ancicka
Chcem sa podakovať aj ja za to,že si môj recept pridalo toľko varecháčov.Dakujem za dôveru v moje recepty a teší ma,ked ste s mojími receptami spokojný.Pozdravujem a prajem pekné a pohodové prázdniny.
tinca
Aj ja sa pripájam k blahoželaniu výhercom
frezia
Blahozelam vsetkym vyhercom a velmi dakujem vsetkym, ktori si ulozili aj moj recept na baklazan a tak som po prvy raz medzi vyhercami aj ja!
lenka1503
Velmi sa tesim z vyhry a velmi si cenim zaujem o moje recepty :-) dakujem
sonulienka
Srdečne všetkým gratulujem trochu opozdene ale počítač mi štrajkoval.




 



TOPlist