Súťaž:
TOP 30 - Najlepšie recepty mesiaca apríl 2016

Redakcia Varecha.sk, 4. mája 2016     11 minút čítania

Nie je to žiaden aprílový žart: najúspešnejší aprílový recept bol zverejnený v predvečer posledného dňa súťaže, a preda vyhral. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Každý mesiac prebieha na Varecha.sk súťaž o najobľúbenejší recept v dvoch kategóriách. Víťazný recept v každej kategórii je ten, ktorý si používatelia najčastejšie uložia do svojich kuchárskych kníh na Vareche. V apríli nás milo šokoval svojou rýchlou popularitou recept na Obyčajné lúpačky, ktorý v priebehu 24 hodín s prehľadom porazil všetky ostatné aprílové recepty. Pozrite si výsledky:



Kategória: Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

Víťazný recept:
1.Obyčajné lúpačky (fotorecept)Obyčajné lúpačky (fotorecept)380 kuchárskych kníh

Na ďalších miestach sa umiestnili:

2.Bolocke (fotorecept)Bolocke (fotorecept)310 kuchárskych kníh
3.Koka sušienky (fotorecept)Koka sušienky (fotorecept)223 kuchárskych kníh
4.Parížske rezy (fotorecept)Parížske rezy (fotorecept)207 kuchárskych kníh
6.Orechové trubičky (fotorecept)Orechové trubičky (fotorecept)187 kuchárskych kníh
7.Radkine batôžky (fotorecept)Radkine batôžky (fotorecept)186 kuchárskych kníh
8.Škoricové sušienkyŠkoricové sušienky177 kuchárskych kníh
12.Tvarohové roládky (fotorecept)Tvarohové roládky (fotorecept)151 kuchárskych kníh
13.Tvarohová fitness roládaTvarohová fitness roláda145 kuchárskych kníh
14.Viedenský zákusok (fotorecept)Viedenský zákusok (fotorecept)140 kuchárskych kníh
15.Kapustniaky (fotorecept)Kapustniaky (fotorecept)137 kuchárskych kníh

Kategória: Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

Víťazný recept:

Na ďalších miestach sa umiestnili:

2.Gazdovské zemiakyGazdovské zemiaky226 kuchárskych kníh
3.Dobrý syrový šalátDobrý syrový šalát198 kuchárskych kníh
5.TarhoňaTarhoňa154 kuchárskych kníh
6.Pochúťka z tarhonePochúťka z tarhone142 kuchárskych kníh
10.Holandský rezeňHolandský rezeň126 kuchárskych kníh
13.Ostrá jogurtová křídlaOstrá jogurtová křídla110 kuchárskych kníh
15.Výborný cviklový šalát Výborný cviklový šalát 107 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca apríl 2016



Cenu za najlepší recept v kategórii Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

knihy Zelené smoothie a Diéta na posilnenie imunity vyhráva Havino zo Žiliny za svoj recept Obyčajné lúpačky (fotorecept), ktorý si pridalo 380 užívateľov do kuchárskej knihy.



Cenu za najlepší recept v kategórii Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

knihy Zelené smoothie a Varíme s láskou vyhráva Palokuchki z austrálskej Tumbarumba za svoj recept Toum - cesnakový krém z Libanonu (fotorecept), ktorý si pridalo 247 ľudí do kuchárskej knihy.



Diskusia k článku

smejkad
blahozelam :-)
niektore z umiestnenych uz mam aj uspesne vyskusane, parada, len tak dalej :-)
kukulienka71
Gratulujem! Deň pridania receptu nezaváži, ak je kredit autorky tak vysoký a túžba varecháčov po pôvodných výborných chutiach tak silná;-)) Som rada, že kvalita receptov sa zvyšuje, že sa pridávajú tradičné a aj surovinovo dobre vyberané jedlá, ktorých príprava aj následná konzumácia prinesie veľký pôžitok.
monty469
Blahoželám všetkým a ďakujem za prejavenú priazeň varecháčov :-) Prajem pekný deň
klukodvody
I já se přidávám ke gratulacím a jsem moc rád, že se tu objevují opravdu kvalitní recepty a vládne pohoda. Také děkuji všem mým příznivcům, kteří mají rádi mé recepty a hlavně ať nám to vydrží.
haji
Gratulace a dík za bezva recepty všem, kteří se s námi dělí nejen o své recepty. Varecha je bezva!! Tvoří ji lidé s láskou, a to je znát, ráda sem chodím! Přeji všem krásné dny, plné inspirace a pohody!
jack
GRATULUJEM všetkým z celého srdca.Len tak ďalej,pridávajte nám aj naďalej svoje super recepty.
nurso
Aj ja,hoci ako len tichy pozorovatel a skusac vasich receptov,sa pridavam ku gratulacii. Snaha o navrat k tradicnym chutiam a ingredienciam je naozaj v tejto Michelinovskej dobe velmi zasluzna:-)
salinka
Srdecne vsetkym blahozelam a aj sebe :-))) Sice 14. miesto, ale veeelmi potesilo, dakujem za vas zaujem.
zuzanka1367
Super!!! Srdečne blahoželám k výhram a blahorečím nápadu takto prerozdeliť kategórie, víťazné recepty sú hodnotné a autorky si ich právom zaslúžia...
dorisa
Blahoželám Vám za krásne recepty, užite si výhru.
katka78
Málokedy si všimnem tieto súťaže, lebo na varechu nechodím cez hlavnú stránku, no som rada, že dnes áno.. Srdečne blahoželám obom výherkyniam, vaše recepty sú výborné, oba mám vyskúšané. Aj ostatné recepty stoja za povšimnutie, niektoré z nich už mám zaradené v KK, čakajú na svoju príležitosť.
afataga
aj ja sa pripajam ku gratulujucim, obe si to zasluzite dievcence :-)
havino
ludia moji zlatí, už som tu, ja som včera ako sa povie, skoro odpadla, neverila som v maily od adminky čo čítam, ked mi oznamovala, že som s lúpačkami vyhrala za tak krátky čas, pár hodín a pýtala adresu. Napriek ďalšej rane osudu v mojom živote, som vďaka vám pookriala na duši. Aj dnes večer moja povinnosť vám všetkým zo srdca poďakovať, že si vážim každý komentár pod receptami, záujem, uznanie, vyskúšanie receptu a máte záujem napísať spätnú odozvu, ma trochu prenesie myšlienkami od pochmúrností, ktoré prežívam. Za lepšiu náladu, radosť na duši v ťažšom období dakujem vareche, ktorá nie raz a verím, že nie len mne, vyčarí úsmev na tvári a poteší. Dakujem vám za uloženie receptu do KK,som skutočne potešená. Zároveň blahoželám ostatným výhercom a nech sme tu na našej vareche spolu radi a spokojní.




 



TOPlist