Súťaž:
TOP 15 - Najlepšie recepty mesiaca december 2014

Redakcia Varecha.sk, 2. januára 2015     11 minút čítania

Pozrite si TOP 15 sladkých a TOP 15 nesladkých receptov, ktoré sa vám najviac páčili v mesiaci december starého roku.

Na Varecha.sk prebieha každý mesiac súťaž o najlepšie recepty, o ktorých rozhodujú používatelia receptového portálu Varecha.sk. Čím viac používateľov si uloží recept do svojej Kuchárskej knihy na Vareche, tým sa zobrazí vyššie v rebríčku. Súťaž je rozdelená do dvoch kategórií. Tu sú výsledky TOP 15 najlepších receptov za mesiac december 2014.



Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti za mesiac december 2014


Víťazný recept:
1.Šuhajdy ako KinderŠuhajdy ako Kinder753 kuchárskych kníh

Na 2. mieste:
2.Lístky (fotorecept)Lístky (fotorecept)392 kuchárskych kníh


Na ďalších miestach sa umiestnili:

3.Bejgli - bajgle (fotorecept)Bejgli - bajgle (fotorecept)286 kuchárskych kníh
4.Orechové košíčky mojej mamy Orechové košíčky mojej mamy 281 kuchárskych kníh
5.Parížsky krémParížsky krém242 kuchárskych kníh
7.Kakaové rožkyKakaové rožky187 kuchárskych kníh
10.Chocolate lava cake (fotorecept)Chocolate lava cake (fotorecept)177 kuchárskych kníh
11.Medovníky babky OndračkovejMedovníky babky Ondračkovej177 kuchárskych kníh
12.Jókaiho rezy (fotorecept)Jókaiho rezy (fotorecept)168 kuchárskych kníh
13.Makové srdiečkaMakové srdiečka168 kuchárskych kníh
15.Mantar Kurabiye (fotorecept)Mantar Kurabiye (fotorecept)160 kuchárskych kníh

Najlepšie jedlá bez cukru za mesiac december 2014


Víťazný recept:
1.Kolieska s Nivou (fotorecept)Kolieska s Nivou (fotorecept)282 kuchárskych kníh

Na 2. mieste:



Na ďalších miestach sa umiestnili:

4.Pečené rozmačkance Pečené rozmačkance 233 kuchárskych kníh
6.Sicílsky fazuľový šalátSicílsky fazuľový šalát191 kuchárskych kníh
10.Náš adventný punčNáš adventný punč178 kuchárskych kníh
12.Kreolský bramborový salátKreolský bramborový salát166 kuchárskych kníh
14.Kurča pečené v plnke (fotorecept)Kurča pečené v plnke (fotorecept)136 kuchárskych kníh
15.Znojemská krkovička (fotorecept)Znojemská krkovička (fotorecept)136 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca december 2014



Cena za najlepší recept v kategórii Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti


hriankovač Concept vyhráva Soniatko za svoj recept Šuhajdy ako Kinder, ktorý si pridalo 753 ľudí do kuchárskej knihy.



Cenu za druhé miesto v kategórii Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti


knihu Cheesecake vyhráva Nurka1 za svoj recept Lístky, ktorý si pridalo 392 ľudí do kuchárskej knihy.


Cena za najlepší recept v kategórii Najlepšie jedlá bez cukru


kanvicu Sencor vyhráva Zuzanka1367 z Hriňovej za svoj recept Kolieska s Nivou (fotorecept), ktorý si pridalo 282 ľudí do kuchárskej knihy.

Cena za druhé miesto v kategórii Najlepšie jedlá bez cukru


knihu Cheesecake vyhráva Pusta z Bratislavy za svoj recept Zemiakové pagáče pečené vcelku (fotorecept), ktorý si pridalo 270 ľudí do kuchárskej knihy.


Víťazom srdečne gratulujeme a ďakujeme za účasť aj ostatným. Tí, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu v súťaži na január 2015 .

Viac o tejto súťaži
Pozrite si aj vyhodnotenie najlepších nápadov za december 2014.

Diskusia k článku

tinca
prepáčte "blahoželám" b-čko mi ušlo na vandry
safran
zo sladkých receptov samozrejme 1 šuhajdu by som si rada dala vždy, lístky sú nádherné, no z prvých troch sa mi zdá najpracnejší recept na bajgle, takže môj favorit, v slanej kategórii kraľovala Zuzanka a Pusta s viacerými receptami, gratulujem! rovnako tak všetkým ostatným
kukulienka71
Tiež všetkým gratulujem, bola to silná konkurencia takto pred Vianocami:-) Tipovala som lístky, je to dokonalá práca! V slaných som veľmi rada Zuzankinmu víťazstvu, už si ho zaslúžila za všetky tie dobroty.
marcel83
Keby pani nemala tolko aliasov, tak by zoznam vyhercov vyzeral inak :) Ale tak gratulujem. Pamatat si vsetky tie aliasy a hesla k nim si zasluzi odmenit. :D

A sladky recept iny asi ani vyhrat nemohol. Suhajdy budu vzdy u mna top. Takze gratulacia.
pusta1
srdečne blahoželám každému, kto sa zúčastnil a jeho recept bol v danom mesiaci zaradený :-)
nečakala som tu vôbec žiaden svoj recept, o o väčšie a príjemnejšie bolo moje prekvapenie, že až toľko mojich receptov sa umiestnilo na krásnych miestach decembrovej TOPlište 2O14.
je holý nezmysel od podaktorých neprajných závistlivcov, že som si ich schválila ja sama.
stačí sa pozrieť na počet používateľov, ktorí si ich uložili do KK:
2. miesto - 270 používateľov
3. miesto - 253 používateľov
5. miesto - 196 používateľov
9. miesto - 181 používateľov

to svedčí o presnom opaku, ako sa tu niekto vyjadril :-)))))

dakujem všetkým, čo mi prejavili svoju priazeň a uložili do svojich kuchárkych kníh ktorýkoľvek môj recept.
zvlášť sa chcem podakovať milej @safran , samozrejme aj všetkým milým a slušným ostatným varecháčom, až na malé výnimky neprajných varecháčov, nič iné sa od nich ani čakať od nich nedá :-)
Prajem PF 2015 a dobré varenie, veľa tvorivej fantázie každý deň v roku. :-)
zuzanka1367
Srdečne Vám ďakujem všetkým, ktorí ste si z dôverou môj recept uložili, dúfam, že Vás jeho jednoduchosť nesklame.
cesminaz
Vyhercom srdecne blahozelam,nech si vyhry uziju ;-) A blahozelam aj vsetkym varechcom,ktory sa svojimi skvelymi receptami dostali do Top 15!
kristina47
všetkým výhercom gratulujem a obdivujem ich.Závistlivci sa musia s tým vyrovnať.Prajem Vám a všetkým varecháčom úspešný Nový rok.
soniatko
Jeeeeej ja som nieco vyhrala? :o) jeeeej stasne mile od vas vsetkych srdecne dakujeeeeeeeem
salinka
Všetkým vám srdečne gratulujem a zároveň ďakujem za uloženie mojich dvoch receptov:-) Prvýkrát som na listine, veľmi ma to teší:-)))
zolik
Gratulujem Vam vsetkym k peknym umiestneniam!
ericka
výhercom blahoželám a ďakujem za recepty....




 



TOPlist