Súťaž:
Rebríček TOP 15 nápadov mesiaca november 2014

Redakcia Varecha.sk, 13. decembra 2014     7 minút čítania

Pozrite si rebríček nápadov, ktoré sa vám najviac páčili v mesiaci november.

Každý mesiac prebieha súťaž o najlepšie recepty a nápady, o ktorých rozhodujú používatelia receptového portálu Varecha.sk a nápadového portálu napady.pravda.sk. V tomto článku sa dozviete poradie v súťaži o Najlepšie nápady za mesiac november 2014.



Najlepšie nápady za mesiac november 2014


Víťazný nápad:

Na ďalších miestach sa umiestnili:

2.Malé koreničkyMalé koreničky100 hviezdičiek
14.Mikulášsky venčekMikulášsky venček13 hviezdičiek

Výhra za najlepší nápad mesiaca november 2014


Cena za najlepší nápad


Knihu Nápady do domu a záhrady vyhráva Ancicka za svoj nápad Gombíkové podložky (fotopostup), ktorý získal 106 hviezdičiek.



Víťazovi srdečne gratulujeme a ďakujeme za účasť aj ostatným. Tí, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu v súťaži na december 2014 .

Viac o tejto súťaži
Pozrite si aj vyhodnotenie najlepších receptov za november 2014.

Diskusia k článku

ancicka
Dakujem veľmi pekne za výhru.Poprosila by som redakciu,nech ju posunie druhému v poradí,t.j @dvorke .Ja som takúto knížku už vyhrala za mesiac september.Kniha je veľmi pekná a úžitočná.Dúfam,že @dvorke urobím tým radosť.
dvorka
Ďakujem @ancicka za posunutie výhry. Nakoľko mám dnes narodeniny, je to dvojnásobný darček ☺.
ancicka
@dvorka ,srdečne Ti blahoželám k narodeninám,prajem veľa zdravíčka.Som rada,že som Ta potešila dvojnásobne.Prijmi to aj ako vianočný darček odo mňa,a prajem Ti ničím nerušené a požehnané vianočné sviatky.
evusik
@ancica to je od teba veľmi pekné :-) krásne vianočné gesto...
@dvorka všetko najlepšie prajem k narodeninám... tvoje nápady sa mi veľmi páčia, zvlášť tie háčkované :-)




 



TOPlist