Kuchyňa a vybavenie

Kuchynský robot Kenwood kmx 750

martinale - fotkamartinale, 7. februára 2019

Ahojte Varecháči... prosím Vás nemáte niekoho kto má, alebo možno sami máte tento robot.. Prosím Vás aký je.. čo dokáže, koľko toho zvládne. Alebo aký robot máte .. a je super...

ďakujem
martinale

@zareaguj


Diskusia k téme

evusik
@Martinale

ja mám Kenwood Kmx51 a som s ním veľmi spokojná, mám ho už asi 5 rokov, kupovali sme ho aj s príslušenstvom - mlynčeky na mäso, na orechy, na strúhanky a pod. Môj muž si ho nevie vynachváliť pretože predtým mlel mäso ručne a teraz ho pomelie za neho robot, má tri šajby a tiež plničku čriev
a ja v ňom miesim kysnuté cesto, všetko čo sa týka pečenia, jediná nevýhoda pre mňa je v tom, že keď potrebujem sneh z 2-3 bielkov ten mi neušľahá lebo je to veľmi malé množstvo, ale to je asi všetko čo mu viem vytknúť
Kenwood Kmx750 je zrejme vyššia rada


alina598
@Martinale

Ja používam tiež Kenwood a som s ním veľmi spokojná, ako píše Evusik, až na tie bielky v malom množstve to nepôjde. S pozdravom:-)
anulienka1
Mám Kitchenaid, nič lepšie podľa mňa neexistuje. Dá sa dokupovať príslušenstvo a dokáže všetko čo v kuchyni potrebuješ a ešte oveľa viac :) . Pravda, ale je, že cena je dosť vysoká. No spokojnosť zaručená.
aleana
@Evusik máte dobre nastavenú výšku metly? Mali by sa dať vyšľahať aj 2 bielky...